13 Haziran 2012 Çarşamba

Basur Bitkisel Çözüm 10 Altın Öneri

Basur Bitkisel Çözüm  10 Altın  Öneri

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki her hastalığın doğal şifa kaynağı vardır. İlaçları da bitkilerden elde ederiz. Belirli dozajlarla, kimyasal yöntemlerle bitkileri birbirine özdeşleştirerek ilaçlar yapılır. Peki neden Türkiye gibi bir ülkede doğal tedavi için bir sürü bitki varken ilaçlara para veriyoruz? Neden sağlığımızı olumsuz etkileyen bu ilaçları kullanalım? Hem her ilacın bir yan etkisi de vardır bunu unutmayın.Basur bitkisel çözüm ile sorunlarınızdan bir nebze olsun kurtulacağınızı garanti edebilirim.Neyse konuya geçelim uzatmadan...

Basur bitkisel çözüm
Basur bitkisel çözüm

Bugün sizlere dilim döndüğünce basur bitkisel çözüm önerileri nelerdir? basurdan doğal yollarla nasıl kurtuluruz gibi sorulara cevap arayacağız.. Maddeler halinde kısa ve net şekilde çözümü anlatmaya çalıştım.


üç adım yöntemi
üç adım yöntemi

1-) Kesinlikle kabızlığınız varsa kabızlıktan kurtulmalısınız. Nasıl kurtulmanız gerektiğiniz uzun anlattım. Buradan ulaşabilirsiniz.

2-) Bitkisel bir çözüm olarak görünmese de bu dertten kurtulmak adına  gün içinde bol su içmelisiniz.. Bunun sadece basura etkisi yoktur her anlamda daha sağlıklı olursunuz.

3-) Sizlere şimdi çok özel bir meyveyi tavsiye edeceğim. İNCİR. Zamanında bu meyveyi tüketmeniz basur ve kabızlığa iyi gelecektir.

incir
İncir

4-) Posalı gıdaları tüketmek basur bitkisel çözüm adına yapılabilecek önemli şeylerdendir.

5-) Dereotu kürü de ibrahim saraçoğlunun tavsiyesi. Uygulayan insanlarda ne kadar etkili olmuştur bilmiyorum. Sizlerle yöntemi paylaşmak istedim gene de. Yapmanız gereken sabah öğle akşam 1 kaşık yemekten önce almaktır.

Dereotu kürü
Dereotu kürü


6-) Basur bitkisel çözüm yöntemleri arasında en çok bilinen yöntem patlıcan tedavisidir.  Genel olarak olumlu geri bildirimler aldığımı söyleyebilirim. Basur patlıcan tedavisi hakkındaki yazımı okumanızı tavsiye ediyorum.

7-) Maydanozun da basura iyi geldiğini söyleyenler vardır. Tabi ki nasıl tüketmeniz gerektiğini bilmeniz şartıyla. Mayonuzu yemiyorsunuz. 1 bardak suya (sıcak) bir tutam maydanozu atın ve 20 dakika kadar demlensin. Demlenen karışımı pamuk yardımıyla basurunuza sürün.

8-) Lifli besinler tüketmek de basur bitkisel çözüm için çok önemlidir. Kesinlikle iyileşmenizde etkisi olacaktır.

9-) Şimdi vereceğim tavsiye konu başlığıyla alakasız ancak madem bu yazıyı okuyorsun kardeşim yardımım dokunsun değil mi :) Sıcak su banyosu sizleri gerçekten rahatlatacak. Belki basur bitkisel tedavi yöntemi değil ancak bu konu hakkındaki yazımı da okumanızı öneririm.

10-) Son olarak semizotunu da listemize ekleyebiliriz. Semiz otunu da lapa haline getirip ilgili bölgeye sürebilirsiniz.
Semiz otu
Semiz otu


Aklıma şimdilik bunlar geliyor. Bu yazıyı sonuna kadar okuyabildiyseniz bitkisel tedaviye gerçekten gönülden inanıyorsunuz demektir. Ben sizlere doktora gitmeyin demiyorum ancak yukarıda belirttiğim tedavileri göz ardı etmeyin. Nenelerimiz dedelerimiz de bu yöntemlerle şifa buldular. Kolay gelsin...İlgili kelimeler: basur bitkisel çözüm, dereotu kürü

2 yorum:

  1. önerilerinizi deneyeceğim çok güzel güzel bilgiler

    YanıtlaSil
  2. dereotu kürü bi nebze olsun bana iyi geldi tavsiye ederim

    YanıtlaSil

Basur Bitkisel Tedavi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...